Gorzów: kalendarz

i

Autor: SG Kalendarz wydany przez powiat gorzowski.

Gorzów: Powiat ma swój kalendarz. Można go zdobyć w starostwie

2020-12-29 15:52

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma kalendarza na 2021 rok, może spróbować taki zdobyć w starostwie powiatowym. Gorzowski powiat wydał bowiem kalendarz. Zdobią go fotografie przedstawiające malownicze zakątki powiatu.

Powiat na 12 miesięcy. Gorzowskie starostwo wydało kalendarz na 2021. Znajdują się w nim zdjęcia ciekawych miejsc z terenu powiatu. Fotografie pochodzą z konkursu ogłoszonego jeszcze latem. Napłynęło na niego 100 zdjęć, spośród których jury wybrało najlepsze.

Te 12 najlepszych zdjęć to twarze, umownie mówiąc, każdego z miesięcy tego kalendarza. To też jest forma promocji, żeby pokazać, że ładne zdjęcia, ładnym tematom możemy zrobić również w powiecie gorzowskim - mówi Zbigniew Rudziński koordynator powiatu do spraw turystyki.

Gorzów: kalendarz

i

Autor: SG

Zdjęcia w kalendarzu przedstawiają pejzaże, zwierzęta jak ptaki, zaskroniec, a także pracowite pszczoły. Wydawnictwo jest do zdobycia w Starostwie powiatowym. Najlepiej kontaktować się z Wydziałem Inwestycji, Rozwoju i Spraw Społecznych pod nr telefonu 95 7 33 04 69.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Co to za ptak? Rozpoznaj po zdjęciu
Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]