Potrącenie pieszej na pasach na rondzie santockim w Gorzowie

i

Autor: fb.com/stojagorzow

Gorzów: Potrącenie pieszej na pasach. Poszkodowana trafiła do szpitala

2023-01-18 13:49

W okolicach godziny 12 doszło do potrącenia na pasach przy rondzie santockim w Gorzowie. Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych w kierunku mostu lubuskiego. Policja bada okoliczności tego zdarzenia.

Na razie nie wiadomo, kto jest sprawcą tego zdarzenia, bo zarówno kierowca, jak i piesza mają swoją wersję wydarzeń. Na miejsce udał się patrol policji, który wyjaśniał jak doszło do tego zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu drogowym.

Poszkodowana piesza trafiła do szpitala w Gorzowie

60-letnia piesza uskarżała się na ból, dlatego została przewieziona do gorzowskiego szpitala na kompleksowe badania, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci ustalają winnego tego zdarzenia. Na razie nie wiadomo, jak dalej potoczy się sprawa.

Mieszkańcy narzekają na sygnalizację świetlną na rondzie santockim

W sieci nie brakuje komentarzy odnośnie tego zdarzenia. - Tam przejścia dla pieszych to paranoja. Jak nie z jednej,to z drugiej strony. Często przechodzę w kierunku ul. Głowackiego,gdzie kierowcy mają warunkową strzałkę,piesi zielone światło. Niejednokrotnie uciekałam z pasów na których światło świeci 5sekund. A kierowcy łaskawie zatrzymują się ,albo i nie - pisze pani Sandra. - Na tym przejściu zarówno pieszy jak i kierowca musi uważać .Skręcając w prawo na most kierowca i pieszy ma zielone.Pieszemu zapala się z opóźnieniem - podkreśla pani Julita.

Sonda
Czy twoim zdaniem to był nieszczęśliwy wypadek?