Gorzów: Wylewanie nawierzchni

i

Autor: kb W pobliżu skrzyżowania Chrobrego z Wybickiego nawierzchnia już jest wylana.

Gorzów: Poniedziałkowy poranek bez zaskoczeń

2021-01-01 7:15

Ruch w tym momencie na gorzowskich drogach gęstnieje, ruszacie do szkół i pracy. Bez większych incydentów na ten moment. Na szczęście warunki na drogach znośne od rana, jest ciepło i opadów raczej nie zapowiadają. Szerokości!

Na samych gorzowskich drogach, poza sporym ruchem, na razie bez większych incydentów. Co z remontami? Od tygodnia mamy utrudnienia na Kasprzaka na wysokości węzła S3 Gorzów Południe. Prace nad wymianą nawierzchni trochę potrwają, bo nawet do końca listopada. Co więcej najprawdopodobniej uda się rozstrzygnąć przetarg na remont Trasy Nadwarciańskiej, który miałby się zacząć w październiku. W tamtym okolicach Gorzowa będzie trudno przejechać. Ostrzegam, jeżeli objeżdżacie przez Koniawską, nie będziecie jednak jedynymi, wielu kierowców wpada na ten pomysł i w godzinach szczytowych robią się tam zatory.

Pamiętajcie także o pracach na Żwirowej między Kobaltową a Zagłoby, tam także wahadłówka, ale kontrolowana przez sygnalizację świetlną. Wciąż nieprzejezdne są m. in. Okólna, Słoneczna, czy też Długosza. Z dobrych informacji, w niektórych miejscach przy skrzyżowaniu Chrobrego z Wybickiego kładą już nawierzchnię.

Pogoda dzisiaj zapowiada się jeszcze całkiem przyjemnie. W ciągu dnia będzie nawet powyżej 20 stopni, w tym momencie termometry w Gorzowie wskazują w okolicach 14. Dzisiaj obędzie się bez opadów, słońce do nas wyjrzy trochę od rana, ale popołudniu może być już bardziej pochmurno. Ciśnienie poniżej normy, ale tragedii nie ma.

Na samych gorzowskich drogach w miarę spokojnie, gorzej pod Gorzowem. Wczoraj był trudny dzień dla kierowców. Wieczorem doszło do incydentu w Dobiegniewie z udziałem pijanego kierowcy. Będziemy do tematu wracać.

Wypadek Dobiegniew

i

Autor: Materiały OSP Dobiegniew Efekt incydentu w Dobiegniewie.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Nie daj plamy i zdobądź chociaż 50 proc.

Pytanie 1 z 10
Ile osób zdołało do tej pory wygrać główną nagrodę w polskiej edycji programu "Milionerzy"?