Granaty hukowe i samoloty bojowe poszły w ruch. Gorzowscy policyjni kontrterroryści doskonalili w ostatnich dniach swoje umiejętności. Wszystko po to, by w najtrudniejszych sytuacjach byli gotowi to stawienia czoła groźnym przestępcom. Co dokładnie działo się na poligonie?
Autor: Lubuska Policja/ Archiwum prywatneLubuska Policja w akcji.
Policyjni kontrterroryści działają podczas najniebezpieczniejszych zdarzeń. Na poligonie mieli okazję między innymi postrzelać, ćwiczyć taktykę, ale także zmierzyć się z symulacjami konkretnych zagrożeń. Policjanci zmierzyli się z terrorystami, którzy przetrzymywali zakładników
Autor: Lubuska Policja/ Archiwum prywatnePolicjanci ćwiczyli przez kilka dni.
Ćwiczenia poligonowe pozwoliły przećwiczyć schematy zachowań w warunkach zbliżonych do rzeczywistości. Użyto helikoptera, policjanci działali przy wybuchających granatach hukowych. ]
Dodajmy, że ćwiczenia odbyły się na poligonie w Wędrzynie.