Gorzów: pola nadziei

i

Autor: SG Żonkile posadzono przy Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.

Gorzów: "Pola Nadziei" zasadzono 16 raz

2021-10-06 14:14

Posadzili żonkile przy urzędzie wojewódzkim w Gorzowie. To symboliczna i oficjalna inauguracja akcji "Pól Nadziei”. Na skwerze posadzono pół tysiąca cebulek. Zaangażowali się urzędnicy, pracownicy hospicjum, a także młodzież gorzowskich szkół.

Kup cebulkę żonkila, posadź ją i wesprzyj hospicjum. Pod urzędem wojewódzkim w Gorzowie zainaugurowano akcję "Pola Nadziei". Posadzono tam pół tysiąca żonkili. Sprzedaż cebulek trwa od 6 września. W całym mieście w akcję włączyło się już 120 firm, instytucji i osób prywatnych. Cebulki są jeszcze do kupienia. Zainteresowani powinni kontaktować się z hospicjum św. Kamila.

Pobiliśmy już rekord roku poprzedniego, czyli ponad 52 tys. zostało już rozprowadzone. W zapasie mamy jeszcze 5 tys., więc może się uda. Liczymy, że dzisiejsze wydarzenie przypomni osobom, które być może zapomniały o akcji, że jeszcze można się włączyć - mówi Anna Kobyłka, koordynatorka akcji Pola Nadziei.

Gorzów: pola nadziei

i

Autor: SG

Akcja "Pola Nadziei" wspiera gorzowskie hospicjum św. Kamila już 16 raz. Zyski ze sprzedaży cebulek trafiają na jego konto. W tym roku będzie to ponad 100 tys. zł.

Quiz punktowy z obrazkami

Pytanie 1 z 1
pytanie 1
Biała herbata