Gorzów: szpital

i

Autor: SG Pierwsze podziękowania już się pojawiły.

Gorzów: Podziękuj pielęgniarkom na… banerze

2021-05-13 17:30

Baner zawisł przy szpitalu przy ul. Dekerta. To pomysł społeczności szklonej popularnej „Odzieżówki”. Każdy może się zatrzymać i napisać kilka słów dla pielęgniarek i położnych pracujących w gorzowskiej lecznicy.

Chcesz podziękować pielęgniarkom, napisz to. Przy gorzowskim szpitalu, obok punktu odbioru wyników przy Dekerta zawisł baner. Zachęca on do wypisywania życzeń dla pielęgniarek i położnych. To pomysł gorzowskiego Zespołu Szkół Odzieżowych. Wystarczy zatrzymać się na chwilę, wyjąć długopis, marker i napisać kilka ciepłych słów. Pierwsze wpisy już się tam pojawiły.

Nie można osobiście składać podziękowań, ale jest wywieszony baner z miejscem, na którym każdy może przyjść i wyrazić swoje podziękowania dla wspaniałej złogi za ten trud, który wykonują nie tylko w trakcie pandemii, ale po prostu zawsze są na swoim stanowisku - mówi Anna Maciejewicz, dyrektor "Odzieżówki":

Gorzów: szpital

i

Autor: SG Anna Maciejewicz dyrektor Zespołu Szkół Odzieżówych i Robert Surowiec wiceprezes WSzW w Gorzowie.

To nie pierwsza inicjatywa Odzieżówki związana z gorzowskim szpitalem. Na początku pandemii szkoła szyła maseczki ochronne, których brakowało w lecznicy.

Sonda
Obawiasz się o swoje zdrowie i sytuację epidemiologiczną w Polsce?