Gorzów: rowery

i

Autor: SG

Gorzów: Podsumowanie tegorocznej "Rowerowej Stolicy Polski" w czwartek, w Parku Róż. Czekają nagrody

2022-07-20 14:03

Ostatni akcent tegorocznej rywalizacji. Nagrody trafią do osób, które wykręciły najwięcej kilometrów dla Gorzowa. Będą też medale za przejechanie 250, 500 i 1000 km.

Medale, nagrody, czyli podsumowanie kręcenia kilometrów dla Gorzowa. W czwartek w Parku Wiosny Ludów o godzinie 18 odbędzie się uroczyste uhonorowanie najlepszych rowerzystów, szkół oraz grup, którzy uczestniczyli w rywalizacji o puchar "Rowerowej Stolicy Polski". 10 najlepszych kobiet i mężczyzn zostanie nagrodzonych za swój wkład w akcję.

Będą to rożnego rodzaju gadżety, koszulki rowerowe. W tym roku wyprodukowaliśmy też spodenki rowerowe, żebyśmy mieli już kompletny strój rowerowy. Będą puchary dla trzech najlepszych kobiet i mężczyzn, a także vouchery do wykorzystania w sklepie rowerowym - mówi Paweł Najdora z Rowerowego Gorzowa.

Gorzów: rowery

i

Autor: SG fot. archiwum

Rozdawane będą też medale: brązowe dla wszystkich, którzy przejechali minimum 250 km, srebrne za 500 km i złote za 1000 km wykręconych dla Gorzowa. Żeby medal odebrać konieczne jest pokazanie sumy przejechanych kilometrów z rankingu w aplikacji lub certyfikatu z aplikacji. Osoby nieobecne będą mogły odebrać medal po 21 lipca w Wydziale Sportu przy ul. Kazimierza Wielkiego 1.

QUIZ. Prawda czy fałsz? Już 50 proc. poprawnych odpowiedzi będzie sukcesem

Pytanie 1 z 15
Słowo sushi w języku japońskim oznacza „surową rybę”