Gorzów: Stunt

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl

Gorzów: Plac dla stunterów – tak, czy nie?

2021-09-16 16:16

Czy w Gorzowie będzie miejsce do trenowania ewolucji na motocyklach, czyli stuntu, zdecydują sami gorzowianie. To jeden z pomysłów, na który można głosować w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.

Czy w Gorzowie powstanie plac do trenowania stuntu, czyli ewolucji na motocyklach? Zdecydują o tym mieszkańcy. Pomysł został zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego 2022. Trwa głosowanie. Plac miałby powstać na Zawarciu, w okolicach toru motocrossowego. Teraz motocykliści trenują stunt często na parkingach przy supermarketach, a to przeszkadza mieszkańcom. Budowa placu do ewolucji na motocyklach rozwiązałoby ten kłopot. Na wsparcie gorzowian liczy Wojtek Pięta, pomysłodawca:

Stworzenie miejsca dla nich przede wszystkim poprawiłoby bezpieczeństwo. Zniknęli by z publicznych dróg. Chciałbym, żeby takie miejsce było w Gorzowie, żeby to inni mogli przyjeżdżać na nasz plac. Bylibyśmy na mapie polski dość rozpoznawalnym miejscem, bo takich obiektów brakuje w całym kraju - mówi Pięta.

Głosy na zadnia w budżecie obywatelskim możecie oddawać do 20 września. Najlepiej zrobić to przez stronę gorzow.konsultacjejst.pl.

QUIZ. Jak kończy się ten film? 15 arcydzieł kinematografii. Komplet da ci tytuł kinomana!

Pytanie 1 z 1
Która z części "Ojca Chrzestnego" kończy się sceną, gdy Michael Corleone siedzi w swojej posiadłości i wspomina rodzinne spotkanie sprzed lat?