prace przy Gwiaździstej

i

Autor: SG Remont tego miejsca wybrali mieszkańcy w Budżecie Obywatelskim

Gorzów: Parking, chodniki, schody, rekreacja, czyli budżet obywatelski na os. Słonecznym

2020-07-07 18:07

120 tys. zł z Budżetu Obywatelskiego pójdzie na 10 miejsc parkingowych i przebudowę uliczki łączącej Gwiaździstą ze Słoneczną. Prace już trwają. Z nowych inwestycji mieszkańcy będą się cieszyć pod koniec wakacji.

Mieszkańcy os. Słonecznego zyskają 10 miejsc parkingowych. Przy ul. Gwiaździstej pracuje już ciężki sprzęt. Rozkopany jest krótki łącznik między ul. Gwiaździstą, a ul. Słoneczną. Uliczka zostanie wyremontowana, powstanie nowy chodnik. Prace wykonuje gorzowska firma „DROGBUD”.

Inwestycja finansowana jest z Budżetu Obywatelskiego. - Remont drogi i chodnika na łączniku między ul. Gwiaździstą i ul. Słoneczną to koszt 73 tys. zł. Natomiast 10 miejsc parkingowych to koszt około 50 tys. zł. - wyjaśnia Wiesław Ciepiela rzecznik Parking i uliczka mają być gotowe do końca sierpnia. 

prace przy Gwiaździstej

i

Autor: SG Do końca sierpnia powstanie tu 10 miejsc parkingowych

To nie koniec inwestycji w tej części miasta. W ramach budżetu obywatelskiego zaplanowano również remont chodnika oraz schodów przy ul. Gwiaździstej 20-22, w budżecie zapisano na to 50 tys. zł. A nowy sprzęt za 112 tys. - m.in. ławki, zabawki i inne - pojawi się w wielopokoleniowej strefie rekreacji przy ul. Słonecznej.

Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Fast food z obrazka to:
Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia
Strażnik miejski wskoczył do śmietnika by odzyskać portfel starszej pani