Gorzów Słowianka

i

Autor: archiwum redakcji Basen sportowy.

Gorzów: Pandemia nie odpuszcza. Od poniedziałku CSR „Słowianka” zamknięta

2021-03-11 17:19

Gorzów jak całe województwo lubuskie znalazł się w strefie czarnej. Oznacza to kolejne obostrzenia. Ponownie zamknięte zostaną obiekty sportowe. Od 15 marca z basenu "Słowianki" korzystać będą tylko sportowcy. Dla „przeciętnego” gorzowianina jest on zamknięty do 28 marca.

Od poniedziałku na Słowiance nie popływamy. Decyzja rządu... nie zaskoczyła pracowników Centrum Sportowo Rehabilitacyjnego w Gorzowie. Z basenu mieszkańcy ponownie mogli korzystać od miesiąca, od poniedziałku znów będzie dostępny jedynie dla sportowców.

Troszeczkę jest nam żal, aczkolwiek nie jesteśmy zaskoczeni. Trendy wskazywały, że takie decyzje zostaną podjęte prędzej, czy później - mówi Magdalena Pietrowska, Kierownik Zespołu Marketingu "Słowianki".

słowianka

i

Autor: coola

Basen - przypomnijmy - czynny tylko do niedzieli. Ostatnie dni działać będzie także lodowisko, ale decyzja o jego zamknięciu zapadła... wcześniej i nie ma związku z pandemią. Na dworze zrobiło się po prostu za ciepło.

Przypomnijmy: od poniedziałku lubuskie jest w czarnej strefie. Zamknięte będą również hotele, instytucje kultury, działalność galerii handlowych zostanie ograniczona, a nauka w klasach 1-3 przejdzie na system hybrydowy. Obostrzenia mają obowiązywać do 28 marca.

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor: