Gorzów: rowery

i

Autor: SG

Gorzów oficjalnie 4 w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski

2022-07-07 15:44

Wśród miast od 100 do 200 tys. mieszkańców Gorzów był najlepszy. 21 lipca odbędzie się miejskie podsumowanie akcji. Nagrodzone zostaną osoby, które przejechały najwięcej km dla Gorzowa.

Gorzów czwarty w ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Znamy oficjalne wyniki zabawy. Bezapelacyjnie wygrała Biała Podlaska, a do trzeciego Gniezna zabrakło naprawdę niewiele. Gorzów obronił pierwsze miejsce w kategorii miast od 100 do 200 tys. mieszkańców. Złożyło się na to 765 tys. km przejechanych przez 3394 gorzowian. W obu przypadkach były to trzecie najwyższe wyniki w kraju. 21 lipca, o godz. 18 w Parku Wiosny Ludów odbędzie się gorzowskie podsumowanie akcji.

Dziesięć najlepszych kobiet oraz dziesięciu najlepszych mężczyzn otrzymają nagrody. Będą to: różnego rodzaju gadżety, koszulki rowerowe. W tym roku wyprodukowaliśmy też spodenki rowerowe, żebyśmy już mieli kompletny strój rowerowy. Trzem najlepszym kobietom i mężczyznom wręczymy puchary - mówi Paweł Najdora z Rowerowego Gorzowa.

Gorzów: rowery

i

Autor: SG fot. archiwum

Nagrodzone zostaną też najlepsze grupy. Podczas imprezy medale odebrać będą mogli wszyscy, którzy przejechali minimum 250 km dla Gorzowa.

Jak dobrze znasz teksty piosenek Kultu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jaką markę samochodu ma dziewczyna z piosenki “Baranek”?