kino 60 krzeseł

i

Autor: Fragles

Gorzów: Od października DKF Megaron zaprasza na czwartkowe seanse i dyskusje o filmach

2022-09-22 16:56

Dobry film i dyskusja o nim. Tak wyglądają czwartki w kinie w Miejskim Ośrodku Sztuki. Od lat działa tam DKF Megaron. Do rozmów dołączyć może każdy. DKF-owicze nie gryzą.

Gorzowski DKF Megaron wraca w październiku. Będzie można zobaczyć m.in. film z Emmą Thompson, „Powodzenia, Leo Grande”, a w listopadzie dokumentalny "Syndrom Hamleta". I co najważniejsze także o tych produkcjach podyskutować. Bo na tym polega uczestnictwo w dyskusyjnym klubie filmowym. Spotkania odbywają się w czwartki. Do rozmowy dołączyć może każdy i nie ma czego się obawiać.

Nie wyławiamy i nie każemy komuś dyskutować. Jeżeli ma ochotę przyjść i tylko posiedzieć i posłuchać, to zapraszamy bardzo serdecznie. Należy traktować takie spotkanie, jak spotkanie właśnie, z fajnymi ludźmi - mówi Iwona Bartnicka, szefowa DKF Megaron.

kino 60 tabliczka

i

Autor: Fragles

O filmach podyskutować można także przed oficjalnym wznowieniem działalności przez DKF. Do końca września w każdy czwartek członkowie Megaronu spotykają się o godz. 18 i oglądają filmy z repertuaru Kina 60 Krzeseł​, a potem o nich dyskutują przy kawie i ciastkach.

Jak dobrze znasz ród Targaryenów? QUIZ dla prawdziwych znawców Rodu smoka

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego: jak brzmi dewiza rodu Targaryenów?
Jak dobrze znasz ród Targaryenów? QUIZ dla prawdziwych znawców Rodu smoka