gorzów mzk autobus

i

Autor: archiwum redakcji Autobusy na ul. Kombatantów wrócą później.

Gorzów: Od nowego roku do Bogdańca nie dojedziemy autobusami MZK

2020-12-31 16:01

Uwaga na zmiany w rozkładzie jazdy MZK. Od 1 stycznia zlikwidowane są trzy linie autobusowe kursujące do Bogdańca. Nie pojedziemy tam już autobusami linii 106, 115 oraz 120. Gmina do obsługi swoich połączeń wybrała innego przewoźnika.

MZK likwiduje trzy linie autobusowe. Od 1 stycznia nie pojedziemy już autobusami linii 106, 115 oraz 120. Dowoziły one pasażerów do miejscowości w gminie Bogdaniec. Teraz robić to będzie prywatny przewoźnik, firma Argos. Mieszkańcy gminy zyskają niższe ceny biletów i lepsze połączenia. Minusem jest konieczność zakupu dwóch biletów, jeżeli ktoś będzie chciał skorzystać z przejazdu liniami obsługiwanymi przez Argos i później przez MZK. Dotyczy to zarówno biletów jednorazowych jak i miesięcznych.

W związku z wprowadzonymi zmianami wydłużona zostanie trasa miejskiej linii autobusowej 119. Szczegółowe rozkłady jazdy nowych linii znajdziecie na stronie gminy Bogdaniec, a także gorzowskiego MZK.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?