Na ośrodku w Nierzymiu trwają prace remontowe.

i

Autor: Mazinio Na ośrodku w Nierzymiu trwają prace remontowe.

Gorzów/Nierzym: Miejskie kąpielisko będzie gotowe na start sezonu letniego

2020-05-19 16:17

Na popularnym kąpielisku będziemy mogli wypoczywać jak... przestaną obowiązywać obostrzenia związane z koronawirusem. Jak informuje Włodzimierz Rój, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji, które zarządza obiektem - obecnie trwają tam prace porządkowe.

Remontowany jest pomost, wkrótce też pojawi się nowy piasek na plaży. Wszystko będzie gotowe na koniec czerwca, czyli na oficjalny start sezonu kąpielowego. O ile oczywiście... zmieni się sytuacja związana z pandemią.

Władze OSiR-u informują też, że chcą wprowadzić nowe zasady korzystania z parkingu w pobliżu kąpieliska. Przy wjeździe stanie szlaban, a za prowadzenie placu - podobnie jak to się ma wokół supermarketów - odpowiadać ma firma zewnętrzna.

Koszt wszystkich prac porządkowych nad jeziorem w Nierzymiu ma wynieść kilkanaście tysięcy złotych. Prawdopodobnie nie zmieni się cena wejściówek na kąpielisko. Tak jak w ubiegłym roku maja kosztować 3 złote dla dorosłych i dwa złote dla dzieci i młodzieży.

Przypomnijmy: kąpielisko w Nierzymiu znajduje się ok. dziesięć kilometrów od Gorzowa i co roku odwiedzane jest przez tysiące gorzowian.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
COŚ DOBREGO #21