Gorzów z lotu ptaka

i

Autor: MGA

Gorzów: Nie spóźnij się ze zgłoszeniem swojego pomysłu do Budżetu Obywatelskiego

2020-02-28 19:30

To już naprawdę ostatnia szansa na złożenie wniosku. Termin upływa już w niedzielę. Jeśli wiec macie pomysł na to jak zmieniać Gorzów, macie projekt i chcecie, aby miasto zrealizowało go w przyszłym roku - spieszcie się!

Wszyscy, którzy chcieliby złożyć wniosek do Budżetu Obywatelskiego 2021 teraz mogą to zrobić tylko drogą elektroniczną. W tym wypadku należy skorzystać z miejskiej platformy: https://gorzow.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski, gdzie dostępny jest odpowiedni formularz. Po wypełnieniu należy go przesłać na adres: budzetobywatelski@um.gorzow.pl.

Wnioski w poszczególnych rejonach mogą dotyczyć zadań twardych, jak na przykład remonty, budowy czy przebudowy, oraz zadań miękkich, np. organizacja wydarzeń społecznych, inicjatyw, spotkań. Każdy projekt musi zostać poparty dwudziestoma podpisami.

W tym roku do wydania jest prawie siedem milionów złotych. Będą wydatkowane w trzech kategoriach: oświatowej, rejonowej i ogólnomiejskiej.

Ile można wydać w rejonach? Mówi Anna Bonus-Mackiewicz, dyrektor Biura Konsultacji i Rewitalizacji:

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.gorzow.pl w zakładce Dialog Społeczny oraz na Facebookowym profilu: Przystań na konsultacje.