Gorzów: Landsbergon

i

Autor: SG "Landsbergon".

Gorzów: Najnowszy „Landsbergon” opowie o końcu świata. Redakcja czeka na teksty

2021-03-17 11:36

Redakcja „Landsbergonu” przygotowuje siódmy numer magazynu. Tym razem motywem przewodnim będzie koniec świata. Magazyn czeka na teksty, grafiki związane z szeroko rozumianą fantastką. Od tego numeru w „Landsbergonie” drukowane będą opowiadania autorów spoza Gorzowa.

"Landsbergon" o końcu świata. Ruszył nabór tekstów i prac graficznych do siódmego numeru gorzowskiego magazynu fantastycznego. Swoje prace możecie przesyłać do 15 kwietnia. Od tego numeru mamy nowość, drukowane będą również teksty autorów spoza miasta. - Ale gorzowianie zawsze będą mieli u nas pierwszeństwo - zaznacza Mariusz Sobkowiak, redaktor naczelny. Najbliższy numer poświęcony będzie wizjom świata w trakcie i po apokalipsie. Wybór tematyki związany jest z tym co dzieje się na świecie od roku.

Pandemia jest też pewnego rodzaju końcem świata, który znaliśmy do tej pory. I tym się kierowaliśmy, to nas zainspirowało, żeby zachęcić gorzowian do puszczenia wodzy fantazji i stworzenia swojej wizji tego, jak ten koniec świata, który znamy, mógłby wyglądać – mówi Mariusz Sobkowiak.

LandsbergOn

i

Autor: MGA LandsbergOn wychodzi od 2018 roku.

Opowiadania, recenzje, grafiki możecie przesyłać na adres mailowy landsbergon@gmail.com. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie landsbergon.pl. Najnowszy numer powinien ukazać się w czerwcu. Magazyn wychodzi od 2018 roku.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...