Gorzow: Park Górczyński

i

Autor: Bar10der81/wikimedia.org Kreatywny relaks w Parku Górczyńskim od poniedziałku do środy.

Gorzów: Najbliższe dni z Kreatywną Strefą Relaksu w Parku Górczyńskim

2021-06-28 14:07

Od poniedziałku do środy, w Parku Górczyńskim będzie można poznać tańce ludowe i współczesne. Działać będzie Kreatywna Strefa Relaksu, która jest częścią Festiwalu Tańca Folk Harbor. Oprócz występów organizatorzy zaplanowali szereg gier i zabaw dla najmłodszych i trochę starszych.

Tańce i magia w Parku Górczyńskim w Gorzowie. Dzisiaj (28.06) rusza Kreatywna Strefa Relaksu, która jest częścią 26 Międzynarodowego Festiwalu Tańca Folk Harbor, który odbywa się w amfiteatrze. Do środy (30.06) w godzinach od 16 do 18 w parku będą prowadzone różnego rodzaju aktywności, zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, a także występy. W poniedziałek zaprezentują się wszystkie gorzowskie zespoły uczestniczące w festiwalu, czyli Buziaki, Aluzja i Mali Gorzowiacy. We wtorek tańce ludowe, a w środę współczesne.

Co ważne będą występować również zespoły zaproszone, czyli we wtorek od godziny 16 będzie można zobaczyć grupy z Bułgarii i Legnicy. To dwa zespoły, które zdziałały cuda, żeby zagościć u nas w Gorzowie - mówi Paulina Przybysz z Młodzieżowego Domu Kultury.

Gorzów: festiwal

i

Autor: SG Strefa w Parku Górczyńskim jest częścią Festiwalu Folk Harbor.

Do tego obejrzeć będzie można wystawę fotograficzną o festiwalu. W środę w strefie pojawi się iluzjonista. W organizację trzydniowej imprezy zaangażowani się pracownicy gorzowskiego Młodzieżowego Domu Kultury.

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?