Laboratorium Diagnostyczne w Gorzowie

i

Autor: WSzW w Gorzowie Laboratorium Diagnostyczne w Gorzowie

Gorzów: Na skróty do szpitalnej diagnostyki

2023-01-10 10:35

Gorzowianie mają ułatwioną drogę do przyszpitalnej diagnostyki. Od kilku dni do otwartego w sierpniu budynku można już przejść specjalnie utworzonym skrótem. To znacznie ułatwi poruszanie się pomiędzy szpitalem a punktem pobrań.

Szpital w Gorzowie staje się coraz bardziej przyjazny pacjentom i wsłuchuje się w ich potrzeby. Dlatego też dotarcie do szpitalnego laboratorium jest teraz o wiele łatwiejsze.

- Można już korzystać z nowej ścieżki do szpitalnego laboratorium. Małe udogodnienie pozwala nieco skrócić drogę. Szczególnie gdy ktoś przegapił nowy budynek i szukając laboratorium, niepotrzebnie wszedł do szpitala. Działający od sierpnia nowy punkt pobrań został tak urządzony i zlokalizowany, żeby badania nie wiązały się już z koniecznością wchodzenia do szpitala. Laboratorium pracuje całą dobę, 7 dni w tygodniu. Można do niego przyjść ze skierowaniem lub na badania płatne - informuje szpital w Gorzowie.

Co ważne, wyniki badań można odebrać w pobliskim punkcie. Można też skorzystać z otrzymanego w laboratorium jednorazowego kodu do odbioru wyniku online. Najlepiej jednak od razu pobrać kod do aktywowania konta pacjenta szpitala i już na stałe mieć dostęp do badań i nie tylko.

QUIZ PRL: Szalone studniówki w PRL-u! Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Za wyjątkowo nieodpowiednie uważano przyjście na studniówkę: