Gorzów: AJP

i

Autor: SG Rozdanie dyplomów odbyło się po rocznej przerwie.

Gorzów: Na AJP birety pofrunęły, bo dyplomy odebrane

2021-07-08 13:58

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża odbyła się uroczystość rozdania dyplomów. Absolwenci cieszą się z zakończenia nauki i planują już swoją przyszłość. Rocznie AJP kończy 400 osób.

Ostatni akcent studenckiego życia za nimi. Absolwenci Wydziału Ekonomicznego gorzowskiej akademii odebrali dyplomy. W czarnych togach i z biretami na głowach zasiedli ostatni raz w auli AJP. Uroczystość odbyła się po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Obostrzenia i związane z tym utrudnienia dały się we znaki studentom.

Nauka w takich warunkach nie była łatwa - mówi Ania Świątek, która odebrała dyplom magistra. - Tym bardziej ten ostatni rok, bo to jednak wszystko online, to nie było tak przyjemne. Było dużo projektów do zrobienia, wszyscy wymagali jak najszybciej, a czasu było mniej niż jak na uczelnię przychodziliśmy. Ciężej też się było nauczyć wszystkiego.

Gorzów: AJP

i

Autor: SG

Ale to już za nimi. Dziś jest radość z ukończenia nauki i plany na przyszłość.

Na dyplomie ocena bardzo mnie satysfakcjonująca, dobry plus. Teraz myślę o tym, żeby podjąć pracę i potem w przyszłości pomyśleć o drugim stopniu studiów - mówi Wojciech Falbowski z tytułem licencjata.

W piątek (9.07) dyplomy odbiorą studenci pozostałych wydziałów: Humanistycznego, Technicznego, Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego, a także Turystyki i Nauk o Zdrowiu. Co roku mury uczelni opuszcza 400 absolwentów.

Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?