ajp gw

i

Autor: Fragles Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie.

Gorzów: Myślisz o studiach, sprawdź ofertę AJP. Właśnie ruszyła rekrutacja

2021-06-15 16:23

Uczelnia przygotowała dla kandydatów 1000 miejsc na 18 kierunkach. Do tego wkrótce mają ruszyć dwa dodatkowe. Największym zainteresowaniem w ostatnich latach cieszyło się pielęgniarstwo.

Tysiąc miejsc czeka na chętnych do studiowania na gorzowskiej AJP. Ruszył elektroniczny nabór​. Akademia będzie informowała kandydatów co muszą zrobić, żeby proces rekrutacyjny przebiegł pomyślnie. Do wyboru jest 18 kierunków. Akademia im. Jakuba z Paradyża liczy, że uda się jeszcze uruchomić dwa kolejne- ratownictwo medyczne i informatykę drugiego stopnia.

Mamy kilka atutów, które mogą skłonić do studiowania u nas. Jednym z nich jest bardzo dobrze przygotowana kadra. Kolejna to jest baza laboratoryjna. Mamy równie doskonałe wyposażenie jak politechniki. Do tego dobrze rozwinięty system wspomagania studentów w zakresie stypendiów - mówi Przemysław Słowiński, prorektor ds. kształcenia AJP w Gorzowie.

gorzów ajp inauguracja

i

Autor: facebook.com.ajpgorzow

W ostatnich latach największym zainteresowaniem cieszyło się pielęgniarstwo, a także kierunki techniczne, czy kryminologia. Od 28 czerwca będzie można dostarczyć dokumenty w formie papierowej, najlepiej pocztą. Dla tych, którzy będą chcieli zrobić to osobiście, uruchomiony zostanie punkt w holu uczelnianej biblioteki przy Chopina. Szczegóły znajdziecie na stronie Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...