Gorzów: muzeum

i

Autor: SG Noc Muzeów potrwa od godz. 16 do 23.

Gorzów: Muzealnicy zapraszają na „zamaskowaną” Noc Muzeów

2021-05-15 9:46

W sobotę od godz. 16 zwiedzać będzie można ekspozycje w Spichlerzu, willi przy ul. Warszawskiej i w Muzeum Grodu Santok. Zwiedzający muszą pamiętać, że jeszcze obowiązują obostrzenia, więc trzeba mieć ze sobą maseczkę. W tym roku muzealników wesprą muzycznie gorzowscy filharmonicy.

Wybierz się na noc do muzeum w Gorzowie. W sobotę (15.05) zwiedzać będzie można ekspozycje w willi przy ul. Warszawskiej, w Spichlerzu oraz w Muzeum Grodu Santok. Wszystko za darmo. Na zwiedzających czeka limitowana edycja pocztówek upamiętniających wyjątkowy rok 2021 oraz okolicznościowe stemple.

Mamy ogromną nadzieję, że to jest pierwsza i ostatnia zamaskowana i zdystansowana Noc Muzeów. Dlatego ten stempel A.D. 2021 będzie nawiązywał do tego zdystansowania i zamaskowania - mówi Ewa Pawlak dyrektor muzeum.

Gorzów: spichlerz

i

Autor: SG O budżecie obywatelskim porozmawiacie przy Spichlerzu.

W willi przy Warszawskiej o godz. 19 na mieszkańców czeka muzyczna niespodzianka.

Muzycy naszej orkiestry w składzie kameralnym zaprezentują państwu muzykę filmową, która w sposób nieoczywisty będzie rozbrzmiewała z okien, balkonów zabytkowej willi - mówi Joanna Pisarewicz, dyrektor filharmonii.

Noc Muzeów w Gorzowie od godz. 16 do 23. Zwiedzający muszą mieć maseczkę i zachowywać dystans. Szczegółowe informacje na Facebooku gorzowskiego muzeum.

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?