Stadion żuzlowy w Gorzowie

i

Autor: Łukasz Kulczyński Stadion żuzlowy w Gorzowie

Gorzów: Murawa na stadionie przy Śląskiej będzie oświetlona

2022-05-27 14:04

Wykonawca ma wreszcie projekt instalacji i roboty związane z montażem dodatkowych lamp mogą ruszyć. Do końca czerwca modernizacja oświetlenia na stadionie żużlowym ma być gotowa.

Dodatkowe lampy na stadionie będą na czas. Modernizacja oświetlenia na gorzowskim obiekcie żużlowym ślimaczy się, ale teraz ma ruszyć z kopyta. Największa przeszkoda została pokonana. Chodzi o projekt, którego firma nie mogła zrobić przez 2 miesiące. Zmienili się projektanci, ale najważniejsze, że dokument powstał i teraz można przystąpić do montażu lamp. A to nie powinno zająć dużo czasu.

Wykonawca powiedział, że ma zgromadzone na terenie stadionu wszystkie materiały: lampy, kable. Poprzednio jak robiłem modernizację to firma w 3 tygodnie położyła kable, zamontowała lampy i wykonała wszystkie inne prace - mówi Włodzimierz Rój, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie.

Oświetlenie na stadionie przy Śląskiej ma być gotowe do końca czerwca. Dodatkowe luxy skierowane będą na murawę w trakcie meczów Stali Gorzów w Ekstralidze. taki był wymóg telewizji pokazującej rozgrywki. Koszt modernizacji to 600 tys. zł.

QUIZ. Znane utwory polskich wokalistek! Przyporządkuj właściwy tytuł

Pytanie 1 z 15
W której piosence Doda śpiewała, iż "każdy na początku wierzy, że jest dla niego plan"?