Gorzów: MOS

i

Autor: SG Miejski Ośrodek Sztuki w Gorzowie (fot. archiwum).

Gorzów: MOS zaprasza na wspólne warsztaty Polaków i Ukraińców

2022-03-22 15:39

W sobotę zaplanowano kilka godzin różnego rodzaju działań dla dużych i małych. Będzie joga, taniec indyjski czy podstawy malarstwa, ale to nie wszystko. W trakcie zajęć zbierane będą pieniądze dla walczącej Ukrainy.

Taniec, joga, zajęcia plastyczne, czyli "Sztuka dla Ukrainy". Gorzowski MOS zaprasza na warsztaty polsko-ukraińskie. Odbędą się one w sobotę (26.03) w siedzibie przy ul. Pomorskiej. Cykl warsztatów przeznaczony jest dla dzieci i dorosłych. W ich trakcie zbierane będą datki na rzecz uchodźców. Zajęcia zaczynają się o 10.30 warsztatami dla dzieci i mam. Projektowane i wykonywane będą ekstrawaganckie stroje inspirowane bajkami lub filmami. Później przyjdzie czas na taniec indyjski, jogę dla dzieci, zajęcia malarskie i Break Dance. O godz. 16:30 zaplanowano pokazy klasycznego tańca indyjskiego i Bollywood.

Natomiast w niedzielę w Studio Jogi Namate, przy ul. Czereśniowej 6 odbędą się zajęcia z jogi. O godzinie 10 dla początkujących, o 12 dla średnio zaawansowanych. Udział w warsztatach jest darmowy. Szczegóły na Facebooku Miejski Ośrodek Sztuki.

QUIZ. Znasz te przysłowia o wiośnie. My podajemy początek, a Ty musisz dopasować zakończenie

Pytanie 1 z 15
I wiosna by tak nie smakowała, gdyby...