Gorzów: amfiteatr

i

Autor: SG Widownia amfiteatru wypełni się w sobotę fanami Piotra Roguckiego i Kuby Karasia

Gorzów: Miej czas na koncert Karasia i Roguckiego

2020-07-23 18:26

Kolejne duże nazwiska na scenie gorzowskiego amfiteatru. W sobotę (25.07) wystąpią Karaś i Rogucki. To kolejna odsłona cyklu Miej Czas na Koncert, który potrwa do września.

Karaś i Rogucki na scenie amfiteatru. To kolejna odsłona cyklu „Miej Czas na Koncerty”. W sobotę, (25 lipca,) gorzowskiej publiczności zaprezentują się artyści doskonale znani ze swoich przednich zespołów Comy i The Dumplings. W swoim nowym, wspólnym projekcie nawiązują stylistycznie do muzyki lat 80-tych, zimnej fali i new romantic. Bilety na koncert można kupić wyłącznie online, na stronie abilet.pl.

Gorzów: amfiteatr

i

Autor: SG Przed wejściem na koncert wszytkim zostanie zmierzona temperatura.

Uczestników obowiązują obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Pamiętajmy, że wybierając się na koncert oprócz biletu musimy mieć ze sobą wypełnione zaświadczenie o stanie zdrowia. Wchodząc do amfiteatru zostawiamy je pracownikowi MCK. Wzór druku należy pobrać ze strony Miejskiego Centrum Kultury. Przed wejściem każdemu będzie mierzona również temperatura.


Koncert Piotra Roguckiego i Kuby Karasia to nie koniec atrakcji muzycznych tego lata. Już teraz warto zarezerwować sobie kolejne sobotnie wieczory. Na deskach amfiteatru pojawi się jeszcze wielu uznanych artystów.

- 8 sierpnia Rebeka, 22 sierpnia Mela Koteluk, 29 Kayah, a 5 września Maria Peszek - wymienia Hanna Błauciak, dyrektor MCK.

Przypominamy: koncert Karaś i Rogucki w sobotę, w amfiteatrze, początek o godzinie 21.00.

Ennio Morricone, John Williams, a może Vangelis - kto jest najlepszym kompozytorem muzyki filmowej? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Który z kompozytorów jest znany ze współpracy z reżyserem Sergiem Leonem?