zuzel gw

i

Autor: facebook.com/przystan Na pomysł wpadli ojciec z synem.

Gorzów: Macie kreatywne pomysły? Weźcie udział w konkursie!

2020-04-14 12:35

Gorzowski magistrat zaproponował mieszkańcom zabawę z nagrodami pt. : " Halo Gorzów, co tam w domu?". Pierwsze propozycje już są. Wy także możecie się pochwalić, jak w czasach zarazy, odpowiedzialnie ale ciekawie spędzać czas.

Niestety koronawirus ograniczył nasze wyjścia z domów, ale to nie oznacza, że mamy być bierni i się nudzić. Wręcz przeciwnie. Za najatrakcyjniejsze propozycje można zgarnąć pakiet gorzowskich gadżetów. Trzeba nagrać filmik lub zrobić zdjęcia. Gdy będą gotowe należy je wysłać w wiadomości prywatnej na Facebooku "Gorzów Przystań". Nie zapomnijcie o  krótkim opisie. Przesłanie materiałów jest jednoznaczne z udzieleniem zgody dla administratora na nieodpłatną publikację. 

- To nasz pomysł, by drodzy mieszkańcy, pozostać z Wami w kontakcie. Pokażcie, co robicie w domach i jak radzicie sobie z rutyną w tych trudnych czasach - zachęca Jacek Wójcicki, prezydent miasta.

Z pomysłów, które już się pojawiły to np. jazda na rowerze na balkonie, żużlowy mecz własnoręcznie zrobionymi figurkami czy leżący pod palmą na balkonie nasz radiowy dziennikarz Krzysztof Jankes Jankowski, rodowity gorzowianin.

Codziennie w dni robocze gorzowscy urzędnicy będą wybierać najfajniejszą propozycję. Zwycięzca otrzyma nagrody. Internetowy konkurs potrwa do końca kwietnia. Szczegóły na stronie miasta.