Gorzów: Międzyzdroje

i

Autor: Aw58 Plaża w Międzyzdrojach.

Gorzów: Lubuskie POLREGIO uruchomi wakacyjne połączenia nad morze

2021-06-17 15:21

Połączenia ruszają 26 czerwca. Pociągi jeździć będą w każdy wakacyjny weekend. Nad morze wyruszymy rano, a wrócimy wieczorem. Jeżeli wybierzemy się w sobotę możemy wrócić w niedzielę i to na jednym bilecie.

Wakacyjny wypad nad Bałtyk koleją. Lubuskie POLREGIO przygotowało nowe połączenie. Z Gorzowa nad morze dotrzemy w niespełna cztery godziny, z jedną przesiadką. Pociągi kursować zaczną 26 czerwca i jeździć będą w każdy wakacyjny weekend. Z Gorzowa ruszamy o 5.56, o 6:34 jesteśmy w Kostrzynie i mamy 10 minut, żeby przesiąść się na pociąg do Świnoujścia, gdzie docieramy przed 10. Możemy też wysiąść przystanek wcześniej, czyli w Międzyzdrojach.

Proponujemy ofertę mini biletu turystycznego w cenie 39 zł, na ten bilet można pojechać w sobotę i wrócić w sobotę, albo pojechać w sobotę i wrócić w niedzielę. Cały przejazd mieści się w jednej cenie - mówi Paweł Nijaki, rzecznik prasowy Lubuskiego POLREGO.

Świnoujście Match Race, fot: PMT

i

Autor: Archiwum Żagli Świnoujście.

Powrotny ze Świnoujścia odjeżdżać będzie o godzinie 18.48. w Gorzowie powinniśmy być przez 23. Wakacyjne połączenie obowiązywać ma do 28 sierpnia.

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?