Gorzów: II LO

i

Autor: FB 2LO Gorzów - Oficjalny Profil

Gorzów: Koncert jubileuszowy w II LO. Na fortepian zrzucili się absolwenci

2021-12-08 11:37

Zrzucili się i na nim zagrają. Fortepian pojawił się w II LO, zastąpił stary instrument, który nie nadawał się do użytku. Jak brzmi przekonają się dzisiaj (8.12) absolwenci i rodzice uczniów, którzy będą na wywiadówkach

Koncert jak i zakup fortepianu to wydarzenia jubileuszu 70-lecia popularnego gorzowskiego ogólniaka. Świętowanie zaczęto w ubiegłym roku, a dzisiaj się ono zakończy.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 03.12.2021

Występ muzyczny to również podziękowanie dla absolwentów, którzy zafundowali szkole nowy instrument. Mówi dyrektor placówki, Tomasz Pluta:

W sporej części postanowili swoją wpłatę przekazać na rzecz szkoły, a właściwie na cel, którym był zakup nowego fortepianu. Nasi uczniowie o różnych talentach, także muzycznych musieli korzystać z instrumentu w auli, który miał już prawie sto lat.

Część pierwsza koncertu będzie poświęcona muzyce poważnej. Druga, to w związku z tą porą roku, pastorałki i inne pieśni świąteczne. Wszystkie utwory wykonane będą przez uczniów II LO. Start o godz. 18 w auli liceum przy Przemysłowej.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Cardi B wypuściła do sprzedaży swój nowy produkt. Wyprzedał się w minutę! Co to?