Kolejny etap prac na Spichrzowej w Gorzowie

i

Autor: mz Kolejny etap prac na Spichrzowej w Gorzowie

Gorzów: Kolejny etap remontu ulicy Spichrzowej. Kierowcy, patrzcie na znaki

2020-11-09 14:22

Kolejny etap prac na Spichrzowej w Gorzowie. Zmiany od poniedziałku (9.11), kierowcy patrzcie na znaki bo nastąpi zmiana organizacji ruchu. Zamknięty zostanie odcinek między ulicami Zaułek i Młyńską.

Kierowcy będą mogli korzystać ze Spichrzowej od mostu staromiejskiego do ulicy Łazienki. Tędy będzie jedyna możliwość dojazdu do ulic Zaułek, Łazienki i Łużyckiej oraz pod niszą na wysokości ulicy Wodnej- do wciąż dwukierunkowej Nadbrzeżnej. Jadąc od centrum miasta ponownie będziemy mogli skręcić w prawo w ulicę Spichrzową. Wyjazd ulicą Wodną wciąż będzie zamknięty, ruch dwukierunkowy dla mieszkańców i przedsiębiorców zostanie utrzymany.

Przy Łużyckiej zlikwidowana zostanie sygnalizacja świetlna a w niektórych miejscach mogą pojawić się problemy z parkowaniem w związku z koniecznością mijania się pojazdów.

Tymczasowa sygnalizacja świetlna przy ulicy Zaułek zostanie wyłączona

i

Autor: mz Tymczasowa sygnalizacja świetlna przy ulicy Zaułek zostanie wyłączona

Na ulicy Nadbrzeżnej na całej długości zachowany zostanie ruch dwukierunkowy z ograniczeniem prędkości do 30 km/h i zakazy zatrzymywania się na jezdni.

Dalej będą obowiązywać objazdy. Objazd do ulicy Składowej, dworca PKP i PKS, od mostu Staromiejskiego, wyznaczono ulicami Bolesława Chrobrego – Sikorskiego – Garbary. Urzędnicy oraz wykonawca proszą o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na znaki drogowe.

Październikowy spływ kajakowy Kłodawką