Gorzów: Myśliborska

i

Autor: archiwum redakcji Prace na Myśliborskiej trwały pół roku dłużej niż pierwotnie zakładano. (fot. archiwum)

Gorzów: Kierowcy długo na to czekali. Od lipca ul. Myśliborska ma być w pełni przejezdna

2021-06-29 14:30

Do końca czerwca roboty mają się zakończyć, więc na dniach droga powinna być udostępniona mieszkańcom. Poślizg na tej inwestycji to ponad pół roku. Oddanie nowej drogi powinno znacząco usprawnić ruch na wylotówce na Szczecin.

Z początkiem lipca ul. Myśliborska ma być całkowicie przejezdna. Inwestycja zostanie oddana do użytku z ponad półrocznym opóźnieniem. Kierowcy w Gorzowie będą mieli do dyspozycji dwie jezdnie, powinno to zdecydowanie poprawić płynność ruchu na drodze wylotowej na Szczecin. Jeszcze kilka tygodni temu wykonawca zwrócił się o przesunięcie terminu zakończenia prac na Myśliborskiej do 30 czerwca.

W ubiegłym tygodniu rozmawialiśmy z przedstawicielem wykonawcy, który poformował, że w tym terminie się zmieści i że najprawdopodobniej na początku lipca droga zostanie w pełni otwarta - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu.

Remont gorzowskiej wylotówki w kierunku drogi ekspresowej S3 miał zakończyć się pod koniec ubiegłego roku. Później termin był kilkukrotnie przesuwany. Koszt inwestycji to 18 mln zł.

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?