W centrum Gorzowa stanęła choinka! Jak wygląda?

i

Autor: pci

ŚWIĘTA

Gorzów: Kiedy z miasta znikną świąteczne dekoracje? Można je podziwiać tylko do połowy stycznia

2024-01-04 12:38

Mimo, że święta Bożego Narodzenia już za nami i oficjalnie przywitaliśmy nowy, 2024 rok, to Gorzów wciaż nie traci świątecznej atmosfery. W mieście wciąż błyszczą lampki i bożonarodzeniowe ozdoby. Jak długo jeszcze będzie można je podziwiać?

Świąteczny klimat to coś co kochają nie tylko dzieci, ale i dorośli! Kolorowe, błyszczące lampki, bombki, Mikołaje i renifery to coś, co każdego potrafi wprawić w magiczny nastrój. Nic dziwnego, że większość z nas chciałaby utrzymywał się jak najdłużej!

Do kiedy ozdoby świąteczne w Gorzowie?

To już tak naprawdę ostatnie dni, w których można podziwiać świąteczne dekoracje. Ozdoby zostaną ściągnięte w połowie miesiąca, a dokładnie 15. stycznia.Do tego czasu można jeszcze zrobić sobie zdjęcie przy świątecznej fotobudce, z wielkimi saniami Mikołaja i przy ogromnej choince.

Przypomnijmy: Na Placu Nieznanego Żołnierza, czyli popularnym Kwadracie, jest 10-metrowa choinka, ozdobiona bombkami, lampkami i gwiazdkami. Oprócz tego bajkowe sanie z niedźwiedziami (do których można wejść) i dwa misie polarne.

Na Starym Rynku stanęła duża, świecąca ramka do zdjęć ozdobiona czerwoną czapką Świętego Mikołaja. Obok niej ogromna choinka, w tym roku wyjątkowa, bo... sztuczna. Tam też jest 5-metrowy anioł.

Tak wygląda świąteczny Gorzów!

Sonda
Czy lubisz podziwiać świąteczne dekoracje?
Świąteczna dekoracja: osłonka na gwiazdę betlejemską