krajowa mapa bezpieczeństwa

i

Autor: Materiały Lubuskiej Policji

Gorzów: Każdy może mieć wpływ na poprawę bezpieczeństwa w swojej okolicy

2022-02-01 11:00

Wystarczy zgłosić niebezpieczną sytuację przez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Zachęca do tego Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie.

Zachęca do tego Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie. Jak deklarują funkcjonariusze, każdy zgłoszony przypadek będzie przez nich sprawdzony. Oczywiście w razie konieczności natychmiastowej interwencji, wciąż dzwonimy pod 112.

Prime MMA 2022 [KRUSZWIL, KAMERZYSTA, STIFLER, JAŚ KAPELA] | ESKA XD - Radio Eska #41

Dzięki mapce, mundurowi będą też wiedzieli, jakie rejony częściej patrolować. Jakie zagrożenia zgłaszają Lubuszanie? Mówi Maciej Kimet z Komendy Wojewódzkiej:

Od aktów wandalizmu, dzikich wysypisk śmieci, czy kłusownictwa, poprzez nieprawidłowe parkowanie i niszczenie zieleni, aż po złą organizację ruchu drogowego. W sumie możemy wybierać spośród 24 kategorii zagrożeń, które naszym zdaniem występują w okolicy, w której mieszkamy.

Program działa już od 2016 roku, Lubuszanie przesłali 55 tysięcy zgłoszeń. Poinformować o zagrożeniu można przez stronę internetową Krajowej Mapy. Należy zaakceptować regulamin, wybrać rejon, następnie wybrać rodzaj niebezpieczeństwa z katalogu i wpisać datę zdarzenia. Na końcu klikamy zgłoś i gotowe.

QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?

Pytanie 1 z 13
Zanim na zabój zakochał się pięknej prawniczce, był znany z romansów. George Clooney swego czasu tworzył parę między innymi z:
QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?