Tak prezentują się karnety na przyszły sezon.

i

Autor: facebook Stal Gorzów Tak prezentują się karnety na przyszły sezon.

Gorzów: Karnety na żużel idą jak świeże bułeczki

2020-12-02 19:29

Kibice Stali Gorzów kupili już kilkaset całosezonowych wejściówek. To jak informuje gorzowski klub - to dwukrotnie więcej niż rok temu o tej samej porze. Sprzedaż karnetów ruszyła w poniedziałek (30.11) i potrwa najprawdopodobniej do rozpoczęcia rozgrywek.

Pierwszeństwo zakupu mają najwierniejsi kibice, którzy przed rokiem nabyli całosezonowe wejściówki. Dla nich sprzedaż zamknięta potrwa do 11 grudnia. Później ruszy sprzedaż otwarta dla wszystkich chętnych. Nowością jest możliwość posiadania całorocznego karnetu w formie elektronicznej.

Jak informuje gorzowski klub - posiadanie karnetu daje wiele korzyści. Przede wszystkim taniej wychodzi jednorazowy wstęp na zawody. Do tego daje możliwość darmowego wstępu na zawody młodzieżowe, sparingi oraz daje pierwszeństwo kupna biletu na fazę play-off. Karnet również daje gwarancję posiadania tego samego miejsca na stadionie podczas każdego meczu rundy zasadniczej.

Ceny normalnych karnetów kosztują od 270 do 320 złotych. Juniorzy od 7 do 15 roku życia zapłacą od 100 do 120 złotych, a seniorzy 65+ od 220 do 270 złotych. Dzieci do 6 roku życia wchodzą na zawody za darmo. Sprzedaż potrwa do wyczerpania się wszystkich karnetów.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...