Gorzów biblioteka

i

Autor: mi Przez pandemię biblioteka jest zamknięta.

Gorzów: Kar biblioteka naliczać nie będzie

2020-11-17 20:05

Przez pandemię gorzowska biblioteka jest zamknięta do 29 listopada. Nie można wypożyczać książek, ani ich oddawać. Osoby, którym właśnie upłyną termin w jakim powinni zwrócić książki, mogą spać spokojnie. Na czas zamknięcia biblioteka wstrzymuje naliczanie kar za przetrzymywanie książek.

Gorzowska biblioteka zamknięta - kary wstrzymane. Co z wypożyczonymi książkami? Zbliża się termin oddania, a przez koronawirusa placówka nie działa. Gorzowska książnica, podobnie jak inne instytucje kultury nieczynna jest do 29 listopada. Oznacza to, że nie odbywają się zaplanowane wydarzenia kulturalne. Nie można też wypożyczyć książek, ani ich oddać. Czytelnicy nie muszą się obawiać kar.

Automatycznie te książki na razie zostają u naszych czytelników. Żadne kary z tego tytułu w tym okresie nie są naliczane. Jeśli ktos nie oddał, spóźnił się przed tym zamknięciem i już jakaś kara zaczęła się naliczać, to ona w tym okresie została wstrzymana - mówi Sławomir Szenwald, dyrektor gorzowskiej biblioteki.

Gorzów: książki

i

Autor: SG Książki z biblioteki mogą na razie pozostać na naszych półkach.

Sławomir Szenwald dodaje, że kary stanowią marginalną część działalności. Mają one dyscyplinować czytelników do terminowego oddawania książek, by inni mogli z nich korzystać.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...