Gorzów: warsztaty

i

Autor: SG Tak wyglądały zajęcia dla najmłodszych w 2020 roku.

Gorzów: Jak kulturalnie spędzić wakacje? Sprawdź co dla najmłodszych przygotowało miasto

2021-06-21 18:50

Wszystkie gorzowskie instytucje kultury przygotowały wakacyjne atrakcje dla najmłodszych mieszkańców. Warto odwiedzić MCK, MOS, bibliotekę, teatr i muzeum.

Lato w mieście dla najmłodszych gorzowian. Za chwilę zaczynają się wakacje. Miasto przygotowało ofertę na letnie miesiące. 5 lipca wraca Jazda coolturalna, czyli zajęcia dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Miejskie Centrum Kultury przygotowało 60 miejsc. W amfiteatrze odbywać się będą zabawy taneczne, sportowe, plastyczne, teatralne, muzyczne i wiele innych atrakcji. Zapisy już trwają. 12 lipca ruszą Wakacjoimaginacje, czyli propozycja Miejskiego Ośrodka Sztuki. Dzieci wezmą udział w zajęciach artystycznych, gdzie poznają m.in. różnego rodzaju techniki druku. Zapisy na warsztaty wkrótce ruszą.

Gorzów: warsztaty

i

Autor: SG

W wakacje warto odwiedzać także biblioteki, gdzie czas będzie można spędzić z bohaterami ulubionych książek. Tu także obowiązują zapisy. Gorzowski teatr zaprasza w każdy lipcowy piątek, na godzinę 12, na przedstawienia w ramach Sceny Letniej. Z kolei w drugiej połowie sierpnia muzeum zorganizuje zajęcia. Szczegółowe informacje na temat zapisów znajdziecie na stronach internetowych poszczególnych instytucji.

Ssak, gad, czy ryba? Wcale nienajłatwiejszy quiz o zwierzętach

Pytanie 1 z 10
Spędzający znaczną część życia w wodzie dziobak to: