SpeedwayFotoPL

i

Autor: SpeedwayFotoPL/ FB Stal Gorzów

Gorzów: Jak co roku, na Jancarzu potrzebne zmiany

2022-10-11 11:46

Na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie przed sezonem 2023 będzie trzeba przeprowadzić szereg prac, wszystko przez wymogi licencyjne PGE Ekstraligi.

Działacze Moje Bermudy Stali Gorzów mają już zebrane oferty na wymianę nawierzchni w parkingu. Wiele musi się zmienić także w przypadku wieżyczki sędziowskiej - mówi Waldemar Sadowski, prezes klubu:

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Już czasy, kiedy sędzia przyjeżdżał na mecz z jedną aktówką i jednym płaszczem, który wieszał gdzieś na gwoździu na drzwiach dawno minęły. To jest bardzo duża ilość sprzętu, telemetria itp., także tę wieżyczkę na potrzeby ekstraligowej drużyny musimy zmodernizować.

Żółto-niebiescy badają również możliwość modernizacji trybuny głównej, gdzie wydzielony miałby być jeszcze dodatkowy około 100-osobowy sektor dla widzów VIP. W powijakach jest za to projekt rozbudowy warsztatu dla juniorów, którym po utworzeniu drużyny U24 zaczyna brakować miejsca.

W miarę możliwości w pracach Stal jest wspierana przez zarządcę obiektu - OSIR, choć inwestycje praktycznie w całości mają być pokryte z klubowej kasy.

Niektóre z tych słów mogą wprawić w osłupienie! Sprawdź, czy dogadasz się z rodowitym łodzianinem!

Pytanie 1 z 10
"Aplikować się" to inaczej...