holowali

i

Autor: foto. lubuska policja

Gorzów: Holowanie na podówjnym gazie i coś jeszcze

2021-01-19 13:10

Holowali się na podwójnym gazie.​ Braterska pomoc nie zawsze daje wymierne korzyści. Przekonali się o tym dwaj bracia w Gorzowie. W poniedziałek (18.01) kiedy funkcjonariusze chcieli zatrzymać ich do kontroli, ci przyspieszyli i nie reagowali na policyjne sygnały. Chwilę później okazało się dlaczego.

Policjanci zwrócili uwagę na dwa pojazdy na ulicy Kostrzyńskiej, bo co chwilę wpadały w poślizg i wyglądało na to, że nie do końca kierowcy mają nad nimi kontrolę. Kiedy samochody się zatrzymały, mężczyzn przebadano na zawartość alkoholu. Okazało się, że 39-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu, a 34-latek – prawie 3! Bracia mieli sądowy zakaz kierowania, a dodatkowo jeden z nich był także poszukiwany przez prokuraturę. Dodatkowo pojazdy nie miały przeglądów technicznych.

Kierowcy trafili na noc do gorzowskiej komendy. Kiedy wytrzeźwieją, usłyszą zarzuty związane z jazdą w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo starszy z nich odpowie za niezatrzymanie się do drogowej kontroli. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz

Pytanie 1 z 7
Jaki to język? Blümerant
Kierowca Audi postradał rozum! Gnał po drodze ekspresowej z prędkością 240 km/h