Gorzów: CEZiB

i

Autor: SG Hala sportowa CEZiB.

Gorzów: Hala CEZiB otwarta, ale na razie na „pół gwizdka”

2022-04-25 17:01

Obiekt w 100 procentach ma być wykorzystywany od września. Trzeba jeszcze usunąć drobne usterki, a także wyposażyć siłownię i salę z rowerami stacjonarnymi. Hala to pierwszy obiekt Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu, który oficjalnie oddano do użytku.

Trzeba jeszcze usunąć usterki i wyposażyć obiekt. ​Hala przy Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie została oficjalnie otwarta, ale w pełni ruszy od września. Na WF od 6 maja przychodzić będą uczniowie byłego "Mechanika". To jedna ze szkół, która tworzy CEZiB. W obiekcie trzeba zrobić jeszcze kilka poprawek.

Jakieś małe rzeczy jeszcze zauważyliśmy. Będziemy je zgłaszać na bieżąco wykonawcy. Czekamy cały czas na ogłoszenie przetargu na wyposażenie ruchome, czyli nie mamy wyposażonych tych sal u góry. Chodzi o siłownię i salę gdzie mają być rowery spinningowe - mówi Magdalena Łabuza, dyrektor CEZiB.

Gorzów: CEZiB

i

Autor: SG

Przetarg ma być ogłoszony w najbliższym czasie. Sprzęt będzie do dyspozycji uczniów od nowego roku szkolnego. W tym tygodniu na hali odbędzie się jeszcze rada pedagogiczna i pożegnanie tegorocznych maturzystów. Hala sportowa jest pierwszym obiektem CEZiB oddanym do użytku. Prace trwają jeszcze w warsztatach, mają być gotowe na 1 września i obiektach dydaktycznych, czyli budynkach po szpitalu.

QUIZ: czy jesteś znawcą grillowania?

Pytanie 1 z 10
Za początek grillowania uznaje się się gwałtowny rozwój hodowli w USA. O jakie zwierzęta chodzi?
grill