Gorzów: gtbs

i

Autor: SG Podpisanie umowy na wykonianie dokumentacji projektowo-kosztorysowej.

Gorzów: GTBS krok bliżej budowy kompleksu mieszkalnego na Zawarciu

2023-01-24 16:45

Spółka podpisała umowę z firmą, która wykona projekt obiektu. Wiadomo, że ma tam być 100 mieszkań, do tego tereny zielone i parkingi. Za 5 miesięcy poznamy wygląda budynku i ile kosztować powinna jego budowa.

Umowa podpisana, za 5 miesięcy projekt nowego budynku GTBS ma być gotowy. To pierwszy etap planowanej budowy kompleksu mieszkalnego na skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Prostej w Gorzowie. Powstanie dokumentacja projektowo-kosztorysowa, czyli będzie wiadomo co i za ile zostanie zbudowane. Zadanie wykona pracownia projektowa "Plan" z Zielonej Góry. Na kompleks składają się dwa budynki, w których łącznie ma być 100 mieszkań, do tego tereny zielone i parkingi.

Gorzów: gtbs

i

Autor: SG

Jak ten budynek będzie wyglądał, jego elewacja i szczegóły techniczne, to się okaże dopiero po sporządzeniu dokumentacji technicznej. Pierwszym etapem inwestycji będzie budynek „A”. To dokładnie połowa kompleksu mieszkalnego - mówi Tomasz Gierczak, prezes GTBS.

W obiekcie przewidziano mieszkania jedno i trzypokojowe, projekt ma uwzględniać wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Projekt powinien być gotowy w czerwcu. Przy sprzyjających warunkach pierwszy budynek będzie gotowy pod koniec 2025 roku.

QUIZ: jak dobrze znasz przysłowia? W tych przysłowiach brakuje nazwy rośliny - wiesz jakiej?

Pytanie 1 z 11
Na początek coś bardzo łatwego. Wstaw nazwę warzywa do przysłowia: Każdy sobie ...... skrobie.