Schronisko koty

i

Autor: Jadwiga Kozioł

Gorzów: Fundacja pomagająca zwierzakom potrzebuje pomocy

2022-01-25 17:18

Gorzowska Anaconda ma ponad 20 tys. zł długu. To przede wszystkim koszty opieki weterynaryjnej nad kotami, którymi opiekuje się fundacja. Można jej pomóc wrzucając datek na zbiórkę na siepomaga.pl.

Gorzowska Fundacja Anaconda ma kłopoty finansowe i prosi o wsparcie. Na siepomaga.pl jest zbiórka i każdy może dorzucić przysłowiowy grosz. ​Dług organizacji przekroczył 20 tys. zł. To głównie koszty związane z opieką weterynaryjną nad kotami, którymi opiekuje się gorzowska fundacja. A jest ich sporo. W minionym roku Anaconda miała pod swoimi skrzydłami 400 zwierzaków. Rocznie kosztuje to nawet pół miliona złotych.

Zwierzęta, które do nas trafiają są w bardzo kiepskim stanie. Potrzebna jest szersza diagnostyka, badania krwi. Niejednokrotnie są poważne złamania, więc trzeba robić prześwietlenia rezonanse, a to jest bardzo wysoki koszt - mówi Małgorzata Jakubowska, prezes Fundacji.

Fundację można wspierać poprzez zbiórkę na siepomaga, ale można także wpłacać datki bezpośrednio na konto Anacondy, albo przekazać 1 proc. podatku. Szczegóły znajdziecie na stronie i Facebooku Fundacji Anaconda.

QUIZ. Czy masz wysoko rozwiniętą intuicję?

Pytanie 1 z 9
Śni Ci się bliska osoba. Co robisz po przebudzeniu?