roosevelta gorzów

i

Autor: UM Gorzów Wielkopolski

Gorzów: Duże zmiany na Roosevelta, ale utrudnienia nie tylko tam

2022-03-23 7:23

Dzisiaj (23.03) rusza kolejny etap prac na skrzyżowaniu Roosevelta z Mieszka I i Kazimierza Wielkiego. Będzie kocioł, postaram się Wam to rozpisać. Pamiętajcie, że jednak to nie będą dzisiaj jedyne utrapienia dla gorzowskich kierowców.

Nie dajcie się zaskoczyć na Roosevelta, tam dzisiaj ruszają spore prace. Zacznę od tego, że z Kazimierza Wielkiego nie wyjedziecie w Roosevelta, objazd jest przez Chodkiewicza, Wyszyńskiego i Andrzejewskiego.

Chodkiewicza jest teraz jednokierunkowa, więc jak dojechać do Kazimierza Wielkiego? Otóż z Roosevelta jadąc od Andrzejewskiego nie jest to problem. Ale jeżeli jedziecie od strony Słowiańskiej to lewoskrętu teraz nie będzie, więc albo musicie zawrócić na rondzie Wyszyńskiego, albo skręcić w Żwirową, następnie Błotną i przez Okrzei.

Dodam jeszcze ważne info dla użytkowników komunikacji miejskiej. Przystanek ze skrzyżowania alei Andrzejewskiego i Mieszka I zostanie przesunięty do zatoczki przy stadionie. Dla zastępczej linii T2 powstanie z kolei tymczasowy na ulicy Chodkiewicza. Prace mają w potrwać miesiąc.

roosevelta gorzów

i

Autor: UM Gorzów Wielkopolski
ESKA LIVE - GRAMY DLA UKRAINY | Viki Gabor zaśpiewała na żywo!

Jeszcze dzisiaj musicie się liczyć z niedogodnościami na ulicy Długosza. Na finiszu jest jej remont. Drogowcy wykładają tam warstwę ścieralną i porządkują teren. Lepiej omijać tę drogę, a już na pewno dzisiaj nie parkujcie wzdłuż jezdni.

Od dzisiaj także większe utrudnienia na Mościckiego. Nie dojedziemy tamtędy od Kosynierów Gdyńskich i Mickiewicza do Wyczółkowskiego. Konieczny będzie objazd przez Matejki. Utrudnienia też mogą potrwać kilka tygodni, trwa budowa nowego wodociągu. Nie zapominajmy też o pracach, które zaczną się w piątek:

Pogoda dzisiaj niezmiennie piękna i słoneczna. Już o poranku gorzowskie termometry pokazują jakieś 5 kresek powyżej zera. Z godziny na godzinę temperatury będą pędem rosły i popołudniu już będziemy mieli 16 stopni. Bez chmur i opadów dzisiaj.

QUIZ. Sprawdź co wiesz, na temat boysbandów z lat 90'. Niektóre pytania mogą cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Pierwszym singlem zespołu Backstreet Boys była piosenka: