Kobiety o tym imieniu łatwo wpadają w złość

i

Autor: Pexels / Pixabay / SHOTPRIME

Gorzów: Dostał rachunek za mieszkanie i się załamał! Dokument pokazał w sieci

2023-01-24 15:25

Jeden z mieszkańców Gorzowa postanowił opublikować w sieci rachunek za mieszkanie, który otrzymał na początku stycznia 2023 roku. Lokum należy do Administracji Domów Mieszkalnych.

Gorzowianin pokazał rachunek za mieszkanie i był w szoku!

Rachunek, który przedstawiamy poniżej artykułu pokazuje rozliczenie mediów za drugie półrocze 2022 roku oraz ustalenie nowych norm, a także uwzględniające nowe ceny ciepła od stycznia 2023.

Autor zdjęcia dodał także, że w ostatnim czasie płacił za całość 1870zł. W tej chwili musi zapłacić dokładnie 269zł więcej. Warto jednak podkreślić, że mieszkaniec posiada 73m2 mieszkania, w któym znajduje się czteroosobowa rodzina.

Lawina komentarzy pod postem mieszkańca

W sieci ruszyła dyskusja na temat opłat po nowym roku. Większość gorzowian po prostu boi się nowego cennika, który wkrótce do nich dotrze, ale z drugiej strony mają świadomość na zasadzie: masz duże mieszkanie - więcej płacisz. I tak też jest w przypadku mieszkańca, który opublikował swój rachunek.

W Gorzowie będzie coraz drożej. Co na to mieszkańcy?

Kilka dni temu informowaliśmy o coraz droższym najmie za mieszkania w Gorzowie. Patrząc na rachunki mieszkańców za ich prywatne mieszkania, można sądzić, że ceny wynajmu pójdą jeszcze bardziej do góry. Już teraz ceny są wysokie bo oscylują w okolicach 2 tys. zł za miesiąc + opłaty, które nie są małe.

Rachunek gorzowianina za mieszkanie w styczniu 2023 roku

i

Autor: Facebook: Gorzów-rozmowy o wszystkim
Sonda
Czy twoje opłaty za mieszkanie zwiększyły się?