Nowy blok w Rzeszowie do wyburzenia? Unieważniono wuzetkę!

i

Autor: pixabay.com Nowy blok w Rzeszowie do wyburzenia? Unieważniono "wuzetkę"!

Kosmiczne ceny wynajmu w Gorzowie! Cena kawalerki zwala z nóg. Ile kosztuje?

2023-01-17 13:29

Ceny zwalają z nóg - tak od kilku miesięcy twierdzą gorzowianie. Mieszkańcy narzekają na drogie mieszkania na wynajem. Wszystko oczywiście związane jest z rosnącą inflacją w Polsce. Sprawdziliśmy, ile w 2023 roku kosztują mieszkania w Gorzowie. Czy coś się zmieniło?

Kawalerka na wynajem w Gorzowie w 2023 roku. Znamy ceny

Przeglądając różne portale ogłoszeniowe i prywatne w mediach społecznościowych, można śmiało stwierdzić, że ceny są tak samo wysokie, jak na końcu 2022 roku, czyli kosmicznie drogie.

Za kawalerkę w dobrym stanie w Gorzowie trzeba zapłacić miesięcznie ok. 1600-1800zł za sam wynajem, a do tego trzeba doliczyć opłaty i jednorazową kaucję. Oczywiście cena jest zależna od lokalizacji. Mieszkańcy są zszokowani, że takie ceny są w Gorzowie, bo są przyzwyczajeni do mniejszych kwot.

Mieszkania na wynajem w Gorzowie w 2023 roku. Jakie są ceny?

Ceny za mieszkania na wynajem w Gorzowie są bardzo zróżnicowane. Tak, jak w przypadku kawalerki, liczy się lokalizacja i od tego uzależniona jest cena. Uśredniając, trzeba miesięcznie wyłożyć ok. 2000-2200 zł plus opłaty i jednorazowa kaucja. Czy to dużo, czy mało? To już indywidualne zdanie każdego mieszkańca. Patrząc jednak na poprzednie lata, to jest drożej.

W innych miejscowościach pod Gorzowem wcale nie jest taniej

Niektórzy myślą, że jeśli wprowadzą się do mieszkania pod Gorzowem, to będą mieli taniej. Nic z tych rzeczy. Okoliczne gminy mają bardzo zbliżone ceny, bo aglomeracja jest na wysokim poziomie. Do tego praktycznie w każdej większej gminie można zaopatrzyć się w podstawowe artykuły do życia i mieć świetny transport do Gorzowa.

Sonda
Czy mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu?