Gorzów: Marek

i

Autor: archiwum prywatne

Gorzów: Dołóż się do zrzutki dla Marka

2021-04-08 16:57

Marek Dziedzic wieloletni pracownik lokalnej telewizji stracił żonę – zmarła na COVID-19. Został z czwórką dzieci. Jeden z jego synów ma porażenie mózgowe i od urodzenie wymaga opieki 24 godziny na dobę. Znajomi Marka zorganizowali zbiórkę na portalu zrzutka.pl.

Gorzowianin z czwórką dzieci potrzebuje wsparcia. Każdy chętny może się włączyć. Można pomóc Markowi i jego rodzinie. Mężczyzna stracił żonę, która zmarła na COVID-19. Marek został z czwórką dzieci. Jeden z synów, 18-letni Daniel, ma porażenie mózgowe i od urodzenie wymaga opieki 24 godziny na dobę. Znajomi Marka, żeby mu pomóc zorganizowali zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl. Zebrane środki pójdą m.in. na rehabilitację Daniela.

To Marka wyróżnia, że został z wielkim trudem na swoich barkach. To jest to, co nas tym bardziej zachęciło do podjęcia działań, żeby Markowi ułatwić powrót do pracy, ułatwić powrót do życia takiego swojego, zawodowego, do tego, żeby mógł być po prostu z nami - mówi Elżbieta Błaszczak współorganizatorka akcji.

Marek jest wieloletnim pracownikiem telewizji Gorzów, kiedyś TeleTop. By go wesprzeć wystarczy wejść na zrzutka.pl i odnaleźć zbiórkę na jego rzecz.

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?