Gorzów: stypendia sportowe

i

Autor: SG

Gorzów docenia swoich sportowców. Przyznano stypendia i nagrody

2023-02-21 15:22

Pieniądze trafiły do 300 osób, zawodników i trenerów pracujących w gorzowskich klubach. Na miejskie wsparcie mogą liczyć przedstawiciele różnorodnych dyscyplin. 28 sportowców otrzymało stypendia, natomiast 233 jednorazowe nagrody.

Stypendia i nagrody powędrowały do gorzowskich sportowców. Uroczystość odbyła się w hali CEZiB-u, której trybuny wypełnione były sportowcami, trenerami i ich bliskimi. Stypendia trafiły do 28 zawodników i 2 trenerów, natomiast jednorazowe nagrody do 233 zawodników i 31 trenerów. Na wsparcie mogli liczyć: piłkarze, żużlowcy, lekkoatleci, bokserzy czy przedstawiciele bardziej egzotycznych sportów, jak np. kitesurferzy. Wszyscy są wyróżniającymi się postaciami w swoich dyscyplinach.

Gorzów: stypendia sportowe

i

Autor: SG

W tym roku na stypendia i nagrody przeznaczono 800 tys. zł. Prezydent Gorzowa podkreśla, że miasto przekazuje pieniądze, żeby docenić wysiłek, jaki sportowcy na co dzień wkładają w trening. Uroczystość odbyła się pierwszy raz od 2019 roku, czyli pierwszy raz po przerwie spowodowanej pandemią.

QUIZ. Najsłynniejsze cytaty z dzieł Szekspira. Co pamiętasz z lektur szkolnych?

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Z którego dzieła pochodzi cytat: "Być albo nie być! Oto jest pytanie!"?