gorzów wośp allegro Gollob

i

Autor: facebook.com/WOŚP.Gorzów Kask z autografami Tomasza Golloba.

WOŚP licytacje

Gorzów: Do zdobycia Kask Golloba, obraz Barcisia i autografy Marusarza!

2024-02-06 14:51

Gorzowski największy sztab klubu "U szefa" wystawił naprawdę atrakcyjne gadżety. Walka trwa w internecie jeszcze do piątku [9.02]. Macie szansę jeszcze włączyć się i zgarnąć dla siebie cenne przedmioty.

Po młotek poszedł żużlowy kask Tomasza Golloba z jego autografem. Były żużlowiec wie jak ważna jest specjalistyczna aparatura w szpitalu i aktywnie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Z kaskiem wiąże się ciekawa historia, bo sięga 2011 roku.

- Kask Tomasza Golloba został wylicytowany w 2011 roku w gorzowskim hospicjum za 22 tysiące złotych. Przekazał nam go, i to praktycznie dwa dni przed finałem, pan Ryszard Suszek, żebyśmy go zlicytowali. Mamy nadzieję, że cena będzie wysoka - mówi Marta Ciećwierz, szefowa sztabu klubu "U szefa".

gorzów wośp allegro Barciś

i

Autor: facebook.com/WOŚP.Gorzów Obraz autorstwa Artura Barcisia.

2011 rok oznacza, że było to chwilę po zdobyciu mistrzostwa świata przez Golloba. Aktualna kwota [6.02] to 2355 złotych. Z kolei znany aktor i reżyser związany z gorzowskim teatrem- Artur Barciś podarował swój obraz „Baloniki Trzy”. Cena na teraz 1425 złotych, cały czas można podbijać. Licytowane są także trzy autografy Stanisława Marusarza, najlepszego narciarza okresu międzywojennego. Aukcje trwają do piątku, zaglądajcie na allegro.

Pamiętajcie- 32 finał WOŚP zbiera na medyczny sprzęt do walki z płucami po pandemii dla małych i dużych.

Pies uwięziony na środku Bugu. Niesamowity finał dramatycznej historii

Tłusty czwartek w czasach PRL-u. Pamiętasz, jak wyglądał? Rozwiąż QUIZ

Pytanie 1 z 9
Jakiego składnika często brakowało pączkom?