błażej król

i

Autor: gorzow.pl Błażej Król (fot. archiwum).

Gorzów: Do dwóch razy sztuka. Błażej Król zagra w klubie Łazienki 6

2023-01-12 16:06

Będzie to koncert charytatywny. To drugie podejście, w pierwotnym terminie artysta przegrał z chorobą. Dochód z wydarzenia pozwoli dokończyć remont budynku w Starym Polichnie, gdzie pomoc otrzymają osoby w trudnej sytuacji życiowej.

Błażej Król charytatywnie, podejście drugie. Błażej Król Trio zagra w klubie Łazienki 6, 21 stycznia, o godzinie 19.30. Koncert pierwotnie miał się odbyć w grudniu, ale choroba zmogła wówczas artystę. Imprezę organizuje Fundacja Tomka Manikowskiego "Dogonić Marzenia". Znany, gorzowski muzyk w ten sposób wesprze jej działalność. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na remont budynku, w którym mieszkać będą osoby, znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej.

Nie będzie żadnego bilety, karty wstępu, czy cegiełki. W trakcie koncertu bezpośrednio do puszek będziemy zbierać pieniądze przeznaczone na nasz dom. Oczywiście poinformujemy jaka kwotę zebraliśmy i na co konkretnie ją przeznaczyliśmy - mówi Tomasz Manikowski.

W budynku byłej szkoły w Starym Polichnie powstaje "Dom na zakręcie". Obecnie mieszkają tam 3 osoby, które starają się wyprowadzić swoje życie na prostą. Po remoncie wprowadzić będą mogły się kolejne.

Jak dobrze znasz zagraniczną muzykę rockową lat 60.? - QUIZ dla fanów kultowych brzmień

Pytanie 1 z 10
W którym roku ukazał się debiutancki album Boba Dylana?