Gorzów: ZWKF

i

Autor: SG ZWKF w Gorzowie (fot. archiwum)

Gorzów: Czy nauka może być fajna? Przyjdź do AWF i sprawdź sam

2022-11-21 16:50

Gorzowska uczelnia zaprasza na 5 Gorzowski Festiwal Nauki z AWF. Będą wykłady, eksperymenty i warsztaty. Przyjść może każdy niezależnie od wieku.

Warsztaty i eksperymenty - AWF we wtorek (22.11) organizuje Gorzowski Festiwal Nauki. To już V edycja imprezy, w której udział może wziąć każdy. Zaplanowano szereg atrakcji: warsztatów, wykładów, pokazów, konkursów i eksperymentów. Każdy będzie mógł przekonać się, że nauka jest niezwykła i pasjonująca.

Będą tematy związane nie tylko z promowaniem zdrowego stylu życia, kulturą fizyczną, ale także kwestie związane np. z komunikacją między ludźmi. Umiejętność komunikacji z dziećmi, zawodnikami powinien posiąść przyszły nauczyciel, trener - mówi Piotr Żurek, dziekan AWF w Gorzowie.

Pierwszy wykład zaplanowano na godzinę 11. Uczelnia zaprosiła uczniów gorzowskich szkół. Naukowcy będą im opowiadać o tym, dlaczego nie warto sięgać po napoje energetyczne. Szczegółowy program 5 Gorzowskiego Festiwalu Nauki z AWF znajdziecie na stronie uczelni. Uczestnictwo jest darmowe.

Quiz. Jedzenie na literę T

Pytanie 1 z 15
Włoskie tortellini klasycznie podaje się: