gorzów Azorki seniorzy 1

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Misiu ma 13 lat i czeka na przytulny kąt.

Schronisko Azorki

Gorzów: Ciepły kąt zimą. Weź psiego seniora pod dach!

2024-01-09 15:35

"Tymczas ratuje życie psiego seniora" - akcję pod takim hasłem organizuje gorzowskie schronisko przy Fabrycznej. - Ochrońmy czworonogi przed zimnem- apelują wolontariusze. Dotychczas, gdy była taka potrzeba, gorzowianie byli gotowi do działania. Jak będzie tym razem?

Pogoda nie rozpieszcza, a zima i mrozy to najgorszy czas dla bezdomnych zwierząt. Psiakom w schronisku jest trudno, ale najgorzej radzą sobie seniorzy. Misiu- 13 lat, Oskar- 11, Olo - 8 czy Piggy 7 lat - czekają na ciepły dom. Zimową porą szczególnie dają o sobie znać bóle stawów. Mimo, że psiaki leżą w docieplonych budach, to przy mrozie i wietrze jest to dla nich ogromny dyskomfort.

Zatem Azorki szukają domów tymczasowych dla psich staruszków. Nowi opiekunowie dostaną: posłanie, karmę czy ewentualne leki. Cały czas będą w kontakcie z wolontariuszami, którzy w razie potrzeby im pomogą.

gorzów Azorki seniorzy 2

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki 11-letni Oskar chciałby poleżeć na ciepłym posłaniu.

Zdjęcia seniorów wraz z opisami są publikowane na facebooku. Kontakt pod postem danego psiaka. Takie zwierzę odwdzięczy się ogromem miłości. Na gorzowian zawsze można było liczyć w trudnych sytuacjach, do tej pory nie zawiedli. Zaglądajcie na facebooka stowarzyszenia Azyl.

Łabędzica Oli z gwoździem i śrutami trafiła do Fundacji Ada w Przemyślu

TO GRYPA CZY PRZEZIĘBIENIE?

Pytanie 1 z 9
Czy męczy cię kaszel?
TO GRYPA CZY PRZEZIĘBIENIE?