gorzów nordic walking

i

Autor: faceboook.com/nordicana Czas na nordic walking.

Rekreacja

Gorzów: Chwytajcie za kijki i w drogę. Czekają trzy trasy

2024-04-03 15:30

Wiosenny Nordic Walking organizuje gorzowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Impreza odbędzie się w niedzielę [7 kwietnia] na placu cyrkowym w gorzowskim parku Słowiańskim. Trwają zapisy. Mile widziane całe rodziny.

Udział mogą wziąć mali i duzi gorzowianie, ale nie tylko, bo przygotowano różne trasy. Na dorosłych czekają dwie opcje- czarna trasa czyli 3 kilometry oraz zielona - 2 kilometry. Natomiast dzieci mogą przejść około 900 metrów. Nie chodzi tu o rywalizację, a bardziej o dobrą zabawę i ruch na świeżym powietrzu.

- To już taka nasza tradycja. Nordic walking organizujemy w każdej porze roku od dwóch lat. Każdy mierzy czas i sprawdza czy jest lepszy czy gorszy od poprzedniego. Ta impreza wchodzi mieszkańcom w krew -  mówi Włodzimierz Rój, dyrektor OSiR-u, współorganizator.

Chętni powinni się zgłosić drogą mailową na adres: imprezy@osir.gorzow.pl lub telefonicznie. Możliwe są także zapisy w dniu zawodów od godz. 10.30. Udział jest bezpłatny. Na najlepszych czekają puchary i medale oraz pyszny żurek. Wiosenny Nordic Walking w niedzielę [7.04] w parku Słowiańskim o godz. 11.

Zima wróciła do Zakopanego

Jaki kolor ma Twoja osobowość? 10 pytań sprawdzających!

Pytanie 1 z 10
Jaka pora roku jest Twoją ulubioną?