W poszukiwania zanagoważano sporą grupę policjantów

i

Autor: Lubuska Policja W poszukiwania zanagoważano sporą grupę policjantów

Gorzów: Cała i zdrowa wróciła do domu. Na szczęście skończyło się tylko na strachu

2020-07-15 16:18

Gorzowscy policjanci odnaleźli 12 -letnią dziewczynkę na jednym z gorzowskich osiedli. We wtorkowy (14.07) wieczór jej bliscy poinformowali mundurowych, że nie mają z nią kontaktu i nie wiedzą gdzie jest. Wszystko na szczęście skończyło się tylko na strachu.

Informacja o zaginionej dziewczynce trafiła do policyjnych patroli w mieście. Do pracy wezwano również policjantów po służbie. Do poszukiwań użyto też policyjnego psa tropiącego. O akcji powiadomiono także korporacje taksówkarskie i kierowców Miejskiego Zakładu Komunikacji.

12-latka mogła być poza Gorzowem. Kontaktu z nią nie było, bo nie miała telefonu. Kilka minut przed północą policyjne poszukiwania przyniosły oczekiwany, szczęśliwy rezultat. Dziewczynka został odnaleziona na jednym z gorzowskich osiedli.

Jak poinformował rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie dziewczynka była cała i zdrowa. Natychmiast została przekazana bliskim.

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pytanie 1 z 10
Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?
Zbierali złom charytatywnie